Paskambinkite mums +370 609 57605

Marval Baltic logo
Transportas ir logistika

Transportas ir logistika

Užtikrinkite sklandų savo įmonės padalinių darbą, teikdami nuoseklias ir patikimas paslaugas tiek įmonės objektuose, tiek už jų ribų.

Nuolatinė ir patikima prieiga prie įmonės sistemų ir programų yra vienas svarbiausių transporto ir logistikos sektoriaus subjektų uždavinių. Neretai tai tampa tikru galvos skausmu IT specialistams, ypač tais atvejais, kai paslaugos teikiamos keliose geografiškai nutolusiose vietose ir reikia suvaldyti gausius ir mobilius žmogiškuosius išteklius. Jūsų organizacijai reikalingas optimalus padalinių sąveikavimas, mobilumas, prieiga prie serverių ir įmonės išteklių planavimo (ERP) sistemų ir atitiktis vietiniams bei tarptautiniams standartams, kad būtų galima sėkmingai vystyti įmonės veiklą tarptautiniu mastu.

„Marval MSM“ programinė įranga garantuos, kad jūsų įmonės „ratai“ visuomet būtų sutepti. Šis programinės įrangos sprendimas, specialiai sukurtas patenkinti būtiniausius šiuolaikinių organizacijų poreikius, padės:

 • Pašalinti veiklos trukdžius ir užtikrinti, kad paslaugos būtų suteiktos laiku
 • Užtikrinti, kad paslaugos, teikiamos keliuose arba nutolusiose vietose įvykus incidentams, būtų tokios pat kokybiškos, kaip ir tos, kurios teikiamos įmonės objektuose
 • Realiuoju laiku stebėti inventorių, išteklius ir sutarčių vykdymą ir veiksmingai juos valdyti
 • Sumažinti įvairialypių, daugiafunkcių IT procesų administravimo išlaidas
 • Užtikrinti geresnę atitiktį tarptautiniams kelių saugos ir pavojingųjų krovinių vežimo standartams
 • Užtikrinti spartesnį pokyčių valdymą, pasitelkiant kompleksines rizikos vertinimo ir ataskaitų teikimo priemones

Pasirūpinkite veiklos tęstinumu:
Tai pasiekti jums padės automatizuoti procesai, svarbių incidentų valdymas, spartus darbuotojų ir išteklių perskirstymas, smarkiai padidintas reagavimo operatyvumas. Taigi jūsų įmonė galės sėkmingai vykdyti sutartinius paslaugų teikimo įsipareigojimus ir laikytis paslaugų lygio susitarimų.

Lengviau užtikrinkite atitiktį reikalavimams:
Tai pasiekti jums padės veiksmingesnė IT išteklių kontrolė, kruopštus rizikos vertinimas, realiojo laiko ataskaitos ir auditavimas. Jūsų įmonei bus paprasčiau laikytis griežtų sektoriaus taisyklių bei standartų.

Padidinkite produktyvumą:
Tai pasiekti jums padės puikus šios programinės įrangos suderinamumas su kitomis verslui skirtomis programomis, didesnis iš pirmo karto išsprendžiamų problemų procentas, savitarnos portalas, greita prieiga prie informacinių straipsnių, turimų išteklių ir priemonių.

Užtikrinkite masto ekonomiją:
Tai pasiekti jums padės žmonių ir išteklių paieškos filtrai, sąsajos su saityno žemėlapių paslaugomis (angl. web mapping services), detali inventoriaus apskaita, automatinis produktų ir išlaidų kodų susiejimas.

Neribotos galimybės su Marval...

Kad ir kokie būtų jūsų siekiai, mes turime technologijas, žmones ir žinias, reikalingas jiems įgyvendinti.

Mes žinome, kad jums gali kilti klausimų...

Aš norėčiau gauti rinkodaros pranešimus iš Marval šiais būdais:


 • Pasiteirauti dėl
  demonstracijos

  Pademonstruosime MSM sistemos privalumus, leidžančius pagerinti teikiamų paslaugų kokybę, padidinti klientų pasitenkinimą ir sumažinti kaštus

 • Klientų
  sėkmės istorijos

  Susipažinkite, kaip organizacijos visame pasaulyje naudoja Marval MSM sistemą, padedančią išspręsti labiausiai kritinius IT paslaugų valdymo iššūkius

 • Susisiekti su
  Marval Baltic

  Kartu aptarkime, kaip galima būtų pagerinti jūsų teikiamų paslaugų kokybę