Paskambinkite mums +370 609 57605

Marval Baltic logo
Technologijos ir IT paslaugos

Technologijos ir IT paslaugos

Vykdykite savo organizacijos skaitmeninę transformaciją, inicijuodami vidaus kultūros pokyčius.

IT paslaugų teikimas dabar nebeapsiriboja vien tik technologijomis. Reikšmingą vaidmenį šioje srityje atlieka organizacijos filosofija, požiūris ir ištekliai, padedantys inicijuoti ir vykdyti organizacijos vidaus kultūros pokyčius ir skaitmeninę transformaciją. Tiek savo organizacijos veikloje, tiek santykiuose su klientais jums būtina susidoroti su šio sektoriaus iššūkiais (tokiais kaip kibernetinė sauga, maksimalus paslaugų prieinamumas, verslo analitiniai duomenys, didieji duomenys (angl. Big Data), daiktų internetas, socialinis bendradarbiavimas) ir neatsilikti nuo vis didėjančio pokyčių tempo, nedidinant darbuotojų skaičiaus ir veiklos išlaidų.

„Marval MSM“ programinė įranga ne tik padės jums iki maksimumo padidinti investicijų į žmogiškuosius išteklius grąžą ir jūsų skyriaus veiklos pelningumą, bet ir siekti toliau nurodytų tikslų:

 • Iki maksimumo padidinti veiklos efektyvumą
 • Laikytis paslaugų lygio susitarimų (SLA) laiku ir neviršyti numatyto biudžeto, suteikiant kokybiškas paslaugas
 • Užtikrinti atitiktį sektoriaus saugumo ir paslaugų prieinamumo standartams
 • Teikti klientams nuoseklias ir patikimas paslaugas
 • Įgalinti komandą siekti svarbiausių skyriaus tikslų, susijusių su veiklos rezultatų gerinimu, operatyviu reagavimu ir klientų pasitenkinimu
 • Vykdyti skaitmeninę transformaciją; inicijuoti departamento ir visos organizacijos vidaus kultūros pokyčius

Skatinkite verslo plėtrą:
To siekti jums padės didesnis jūsų IT infrastruktūros saugumas, didesnis paslaugų teikimo greitis, naudotojo konfigūruojamas paslaugų lygio (paslaugų lygio susitarimų (SLA), veiklos lygio susitarimų (OLA) ir susitarimų tarp IT paslaugų teikėjo bei trečiosios šalies (UC)) valdymas, verslo taisyklių valdymo sistema, praktiškas demonstracinės platformos valdymas, veiksmingas inventoriaus ir finansų valdymas.

Padidinkite veiklos pelningumą:
Tai pasiekti jums padės mažesnės administracinės išlaidos, didesnis iš pirmo karto išsprendžiamų problemų procentas, lyginamąją analizę atlikti leidžiantys rodiklių rinkiniai, veiksmingas išteklių, paslaugų ir kvalifikuotų specialistų valdymas.

Iki minimumo sumažinkite trikdžių riziką:
Tai pasiekti jums padės standartizuoti procesai, savitarnos portalas, rizikos vertinimo įrankiai, personalizuotos prieigos lygiai, detalios ataskaitos ir kruopštus dokumentavimas, kuriuos pasitelkdami galėsite paspartinti sprendimų priėmimą ir užtikrinti veiklos tęstinumą.

Pagerinkite bendradarbiavimą:
Tai pasiekti jums padės dokumentuoti procesai, darbo eigos diagramos, naudotojo konfigūruojamos organizacinės struktūros, kuriose numatytos atitinkamų specialistų funkcijos ir atsakomybė, realiojo laiko pokalbiai virtualioje aplinkoje, informaciniai straipsniai, automatiniai naujinimai ir nuolatinė komunikacija.

Neribotos galimybės su Marval...

Kad ir kokie būtų jūsų siekiai, mes turime technologijas, žmones ir žinias, reikalingas jiems įgyvendinti.

Mes žinome, kad jums gali kilti klausimų...

Aš norėčiau gauti rinkodaros pranešimus iš Marval šiais būdais:


 • Pasiteirauti dėl
  demonstracijos

  Pademonstruosime MSM sistemos privalumus, leidžančius pagerinti teikiamų paslaugų kokybę, padidinti klientų pasitenkinimą ir sumažinti kaštus

 • Klientų
  sėkmės istorijos

  Susipažinkite, kaip organizacijos visame pasaulyje naudoja Marval MSM sistemą, padedančią išspręsti labiausiai kritinius IT paslaugų valdymo iššūkius

 • Susisiekti su
  Marval Baltic

  Kartu aptarkime, kaip galima būtų pagerinti jūsų teikiamų paslaugų kokybę