Paskambinkite mums +370 609 57605

Marval Baltic logo
Sveikatos priežiūra

Sveikatos priežiūra

Užtikrinkite, kad jūsų organizacija, įsipareigojusi siekti ypač kokybiškos pacientų sveikatos priežiūros, teiktų audito reikalavimus atitinkančias, veiksmingas paslaugas.

Sveikatos priežiūros organizacijos, norinčios savo pacientams teikti kokybiškas paslaugas, šiandien susiduria su nuolatiniais iššūkiais. Esant būtinybei informaciją bei asmens duomenis kaupti, apdoroti pasitelkiant aibę įvairių įrenginių, dėvimųjų prietaisų, diagnostinių priemonių bei programų ir veikti sudėtingoje bei daugialypėje aplinkoje, itin svarbu, kad šio griežtai reguliuojamo sektoriaus dalyviai užtikrintų atitiktį veiklos ir saugumo reikalavimams ir drauge rūpintųsi teigiama pacientų patirtimi.

„Marval MSM“ IT paslaugų valdymo programinė įranga padės jums ne tik teikti kokybiškas klinikines ir IT paslaugas tiek pacientams, tiek įstaigos personalui, bet ir lengviau priimti klinikinius bei valdymo sprendimus:

 • Padės užtikrinti tinkamą valdymą ir atitiktį reglamentų ir audito reikalavimams
 • Leis pagerinti pacientus aptarnaujančio personalo produktyvumą, pasitelkiant visapuses, patikimas ir saugias IT sistemas
 • Supaprastins procesus, susijusius su svarbių programų valdymu ir priežiūra
 • Pateiks tikslias ataskaitas, padedančias paspartinti sprendimų priėmimą
 • Padės sumažinti veiklos išlaidas infrastruktūros ir programų valdymo srityje
 • Padės užtikrinti teigiamą pacientų patirtį, nenutrūkstamai teikiant kokybiškas paslaugas

Sumažinkite veiklos išlaidas:
Tai pasiekti jums padės automatizuoti procesai, standartizuotas paslaugų teikimas, veiksmingesnė informacinių ir komunikacinių technologijų, klinikinės infrastruktūros, išteklių bei paslaugų kontrolė, leidžianti padidinti veiklos našumą ir pagerinti veiklos rezultatus.

Supaprastinkite procesus:
Tai pasiekti jums padės lanksti, patogi naudotis vartotojo sąsaja, savitarnos portalas, lengvai konfigūruojama ir diegiama aplinka. Visa tai užtikrins sklandų bet kurio skyriaus darbą ir bet kurios operacijos atlikimą.

Užtikrinkite atitiktį reikalavimams:
Tai pasiekti jums padės pažangiosios saugumo kontrolės priemonės, personalizuotos prieigos lygiai, novatoriškas eskalavimo procesas ir pažeidimų stebėsena, realiojo laiko matavimas, rodiklių rinkiniai ir ataskaitos.

Iki maksimumo pagerinkite gaunamus rezultatus:
Tai pasiekti jums padės prioritetizavimo funkcijos, informaciniai straipsniai, darbo eigos diagramos. Galėsite planuoti, kaip panaudoti brangią ir kvalifikuotą darbo jėgą, pagerinti komandos tarpusavio bendradarbiavimą bei komunikaciją ir padidinti darbuotojų pasitenkinimą darbu.
 

Neribotos galimybės su Marval...

Kad ir kokie būtų jūsų siekiai, mes turime technologijas, žmones ir žinias, reikalingas jiems įgyvendinti.

Mes žinome, kad jums gali kilti klausimų...

Aš norėčiau gauti rinkodaros pranešimus iš Marval šiais būdais:


 • Pasiteirauti dėl
  demonstracijos

  Pademonstruosime MSM sistemos privalumus, leidžančius pagerinti teikiamų paslaugų kokybę, padidinti klientų pasitenkinimą ir sumažinti kaštus

 • Klientų
  sėkmės istorijos

  Susipažinkite, kaip organizacijos visame pasaulyje naudoja Marval MSM sistemą, padedančią išspręsti labiausiai kritinius IT paslaugų valdymo iššūkius

 • Susisiekti su
  Marval Baltic

  Kartu aptarkime, kaip galima būtų pagerinti jūsų teikiamų paslaugų kokybę