Paskambinkite mums +370 609 57605

Marval Baltic logo
Skubios pagalbos tarnybos

Skubios pagalbos tarnybos

Būkite tinkamai pasirengę pasitelkti savo turimus išteklius ir užtikrinkite sklandų paslaugų teikimą, kai jų labiausiai reikia.

Žmonės pasikliauja jumis kaskart susidūrę su įvairiomis netikėtomis situacijomis ir krizėmis, taigi turite būti pasirengę jiems sklandžiai suteikti patikimas paslaugas ir garantuoti svarbiausių išteklių prieinamumą. Nesvarbu, ar tai būtų IT infrastruktūros, komunikacinių sistemų, mobiliųjų įrenginių, patalpų ar transporto priemonių parko valdymas, itin svarbu užtikrinti greitą prieigą prie organizacijos sistemų, duomenų bei įrangos, kad operacijos būtų atliktos sklandžiai ir sparčiai.

Kad galėtumėte užtikrinti kokybišką paslaugų teikimą ir supaprastinti jūsų organizacijoje atliekamas operacijas, „Marval MSM“ IT paslaugų valdymo programinė įranga padės jums:

 • Iki maksimumo padidinti paslaugų prieinamumą ir reagavimo operatyvumą
 • Nustatyti tobulintinas sritis ir supaprastinti pokyčių valdymą
 • Eliminuoti riziką, paslaugos nepasiekiamumo ir trukdžių priežastis
 • Gerinti sistemų ir programų veikimą
 • Veiksmingai valdyti biudžetą ir išlaidas
 • Padėti įgyvendinti IT valdymo procesus ir užtikrinti organizacijos procesų atitiktį reikalavimams

Padidinkite reagavimo operatyvumą ir darbo veiksmingumą:
Tai pasiekti jums padės prioritetizavimo funkcijos, svarbių incidentų valdymas, sąsajos su saityno žemėlapių paslaugomis (angl. web mapping services), paieškos filtrai, spartus žmonių ir išteklių perskirstymas ir gerokai sutrumpintas reagavimo laikas.

Užtikrinkite optimalų išteklių naudojimą:
Tai pasiekti jums padės naudotojui patogus savitarnos portalas, mažesnė administracinė našta, lengva informacijos paieška, didesnis iš pirmo karto išsprendžiamų problemų procentas, greita prieiga prie informacinių straipsnių ir darbo krūvio diagramos.

Padidinkite saugumą:
Tai pasiekti jums padės potencialių silpnųjų vietų identifikavimas, paslaugų patobulinimo ir infrastruktūros atnaujinimo rekomendacijos, pažangiosios saugumo kontrolės priemonės, personalizuotos prieigos lygiai, novatoriškas eskalavimo procesas ir pažeidimų stebėsena.

Patenkinkite valdymo ir atitikties reikalavimus:
Tai pasiekti jums padės geresnis sistemų ir paslaugų prieinamumas, standartizuoti ir dokumentuoti procesai, veiksmingas išlaidų ir išteklių valdymas, kruopštus rizikos vertinimas ir realiojo laiko ataskaitos.

 

 

Neribotos galimybės su Marval...

Kad ir kokie būtų jūsų siekiai, mes turime technologijas, žmones ir žinias, reikalingas jiems įgyvendinti.

Mes žinome, kad jums gali kilti klausimų...

Aš norėčiau gauti rinkodaros pranešimus iš Marval šiais būdais:


 • Pasiteirauti dėl
  demonstracijos

  Pademonstruosime MSM sistemos privalumus, leidžančius pagerinti teikiamų paslaugų kokybę, padidinti klientų pasitenkinimą ir sumažinti kaštus

 • Klientų
  sėkmės istorijos

  Susipažinkite, kaip organizacijos visame pasaulyje naudoja Marval MSM sistemą, padedančią išspręsti labiausiai kritinius IT paslaugų valdymo iššūkius

 • Susisiekti su
  Marval Baltic

  Kartu aptarkime, kaip galima būtų pagerinti jūsų teikiamų paslaugų kokybę