Paskambinkite mums +370 609 57605

Marval Baltic logo
Aviacija

Aviacija

Sudarykite savo komandai palankesnes sąlygas bendradarbiauti, padidinkite komandos darbo našumą ir pagerinkite jų veiklos rezultatus, kad užtikrintumėte puikius klientų pasitenkinimo rodiklius.

Norint laimėti negailestingą konkurencinę kovą, puoselėti aukštus paslaugų standartus, užtikrinti optimalų organizacijos valdymą ir laikytis griežtų reikalavimų, tenka nuolat susidurti su įvairiais iššūkiais, ypač kai reikia ne tik kontroliuoti geografiškai nutolusius išteklius bei klientus, mobilią darbo jėgą, skirtingose laiko juostose vykstančius procesus, bet ir atsižvelgti į skirtingas socialines normas. Rūpindamiesi tiek darbuotojų, tiek klientų poreikiais, jūs siekiate teikti išskirtinės kokybės paslaugas, profesionaliai organizuoti darbą ir laikytis aukščiausių saugumo standartų. Esame pasirengę jums padėti siekti šių tikslų.

 

„Marval MSM“ programinė įranga padės jums be vargo užtikrinti išskirtinės kokybės klientų aptarnavimą, pagerindama jūsų organizacijos darbo veiksmingumą ir atitiktį standartams:

 • Įgalins jus veiksmingiau ir ekonomiškiau valdyti skirtingose šalyse esančius išteklius
 • Leis gerokai sumažinti veiklos išlaidas
 • Užtikrins nenutrūkstamą kokybiškų paslaugų teikimą klientams ir darbuotojams
 • Suteiks galimybę klientams teikti individualizuotas, operatyvias paslaugas ir taip padidinti jų pasitenkinimo rodiklį
 • Leis nustatyti silpnąsias vietas, potencialią riziką, tobulintinas sritis ir supaprastinti pokyčių valdymą
 • Padės laikytis saugumo ir kitų įstatymuose numatytų reikalavimų

Individualizuokite klientų ir keleivių patirtį:

Tai pasiekti jums padės žinių valdymas, klientų retrospektyvos įrašai (angl. history records), naudotojui patogus savitarnos portalas, lengva informacijos paieška, sąsajos su saityno žemėlapių paslaugomis (angl. web mapping services), optimizuotas išteklių naudojimas ir nuolatinis ryšių palaikymas.

 

Kontroliuokite savo išteklius ir išlaidas:

Tai pasiekti jums padės žmonių ir išteklių paieškos filtrai, detalios inventoriaus, laiko sąnaudų ir išlaidų ataskaitos, galimybė atsižvelgti į skirtingose šalyse taikomas mokesčių sistemas, verslo analitiniai duomenys ir spartesnis pokyčių valdymas.

 

Padidinkite komandinio darbo veiksmingumą:

Tai pasiekti jums padės standartizuoti ir dokumentuoti procesai, darbo eigos diagramos, bendradarbiavimo įrankiai, veiklos rezultatų ir klientų pasitenkinimo tyrimai, padedantys tobulinti į klientus orientuotą darbo kultūrą.

 

Padidinkite saugumą ir atitiktį reikalavimams:

Tai pasiekti jums padės prioritetizavimo, svarbių incidentų valdymo, potencialių silpnųjų vietų nustatymo funkcijos, tobulinimo ir atnaujinimo rekomendacijos, pažangiosios saugumo kontrolės priemonės, personalizuotos prieigos lygiai, išsamus rizikos vertinimas, novatoriškas eskalavimo procesas, pažeidimų stebėsena, išsamios realiojo laiko ataskaitos.

Neribotos galimybės su Marval...

Kad ir kokie būtų jūsų siekiai, mes turime technologijas, žmones ir žinias, reikalingas jiems įgyvendinti.

Mes žinome, kad jums gali kilti klausimų...

Aš norėčiau gauti rinkodaros pranešimus iš Marval šiais būdais:


 • Pasiteirauti dėl
  demonstracijos

  Pademonstruosime MSM sistemos privalumus, leidžančius pagerinti teikiamų paslaugų kokybę, padidinti klientų pasitenkinimą ir sumažinti kaštus

 • Klientų
  sėkmės istorijos

  Susipažinkite, kaip organizacijos visame pasaulyje naudoja Marval MSM sistemą, padedančią išspręsti labiausiai kritinius IT paslaugų valdymo iššūkius

 • Susisiekti su
  Marval Baltic

  Kartu aptarkime, kaip galima būtų pagerinti jūsų teikiamų paslaugų kokybę