Paskambinkite mums +370 609 57605

Marval Baltic logo
Paslaugų tarnybos analitikas

Paslaugų tarnybos analitikas

Paslaugų tarnybos analitikas dažniausiai yra vienintelis asmuo, iš kurio klientai sužino apie prieinamas paslaugas, kaip profesionaliai jos teikiamos, ir jų verslui teikiamą pagalbą. Taip pat jo užduotis yra patenkinti verslo, klientų, naudotojų, IT skyriaus darbuotojų, mūsų paslaugų teikėjų ir partnerių komunikacinius poreikius. Paslaugų tarnybos analitikas turi visada kontroliuoti situaciją, skatinti tarpusavio pasitikėjimą ir puoselėti profesionalų požiūrį. Šis specialistas taip pat yra pagrindinis asmuo, pranešantis apie kilusias arba potencialias paslaugų pasiekiamumo ar kokybės problemas ir reaguojantis į standartines paslaugų užklausas.

„Marval MSM“ programinė įranga gali jums padėti įveikti šiuos iššūkius. Nesvarbu, ar bendrausite su nauju, ar patyrusiu klientu, jums tereikės įvesti kelis raktinius žodžius, pvz., kliento vardą, ID numerį, užklausos arba produkto numerį (angl. asset number), ir „Marval MSM“ programinė įranga automatiškai suras ir jums pateiks visą informaciją, kurios reikia norint operatyviai išspręsti problemas ir užtikrinti teigiamą kliento patirtį. Jums netgi bus pranešta, kokį grįžtamąjį ryšį klientas pateikė, kai paskutinį kartą susisiekė su paslaugų tarnyba, kad galėtumėte atitinkamai koreguoti savo veiksmus.

Analitikai neretai skundžiasi, kad jiems dažnai tenka gaišti laiką įdėmiai žvelgiant į ekraną ir mėginant susigaudyti tarp begalės skambučių su įvairiomis užklausomis. Veiksmingos MSM programinės įrangos prieigos kontrolės priemonės ir rodiniai užtikrina, kad jūs matytumėte tik tuos veiksmus, prie kurių jums yra suteikta prieiga.

Iš savo patirties žinome, kaip analitikams svarbu prieš akis turėti individualiai jiems pritaikytą priskirtų užduočių vaizdą. „Marval MSM“ programinė įranga padės sutaupyti jums laiko, suteikdama galimybę lengvai konfigūruoti ir išsaugoti spalviniu kodavimu paremtus rodinius. Pasitelkdami MSM grafinės lentelės (angl. graphical grid) kontrolės įrankius, galėsite sparčiai rūšiuoti, filtruoti ir atrinkti skambučius, kad ir koks intensyvus būtų jūsų darbų krūvis.

„Marval MSM“ programinė įranga padės jums pasiekti pageidaujamą iš pirmo karto išsprendžiamų problemų procentą.

Taupykite savo laiką ir pinigus, didinkite pokyčių valdymo veiksmingumą ir su tuo susijusią komunikaciją, gerinkite naudotojų ir klientų patirtį.

Neribotos galimybės su Marval...

Kad ir kokie būtų jūsų siekiai, mes turime technologijas, žmones ir žinias, reikalingas jiems įgyvendinti.

Mes žinome, kad jums gali kilti klausimų...

Aš norėčiau gauti rinkodaros pranešimus iš Marval šiais būdais:


 • Pasiteirauti dėl
  demonstracijos

  Pademonstruosime MSM sistemos privalumus, leidžančius pagerinti teikiamų paslaugų kokybę, padidinti klientų pasitenkinimą ir sumažinti kaštus

 • Klientų
  sėkmės istorijos

  Susipažinkite, kaip organizacijos visame pasaulyje naudoja Marval MSM sistemą, padedančią išspręsti labiausiai kritinius IT paslaugų valdymo iššūkius

 • Susisiekti su
  Marval Baltic

  Kartu aptarkime, kaip galima būtų pagerinti jūsų teikiamų paslaugų kokybę