Paskambinkite mums +370 609 57605

Marval Baltic logo
MSM Mobile

MSM Mobile

Su „MSM Mobile“ programine įranga paslaugų valdymo specialistai gali dirbti bet kur ir bet kada. „MSM Mobile“ programinė įranga, skirta įrenginiams su „iOS“ ir „Android“ operacinėmis sistemomis, pasižymi naujomis funkcijomis, kurios leidžia sparčiau ir lengviau valdyti užklausas, sutrumpinti reagavimo į užklausas laiką ir taip pagerinti naudotojų patirtį.

 Atnaujinta programa leidžia padidinti paslaugų tarnybos produktyvumą ir operatyvumą, užtikrina tiek optimalų susisiekimą su paslaugų valdymo specialistais, tiek paslaugų lygio susitarimų (SLA) laikymąsi.

„MSM Mobile“ programinė įranga pasižymi modernia, itin funkcionalia vartotojo sąsaja, kuri:

 • Užtikrina lengvą duomenų įvestį ir paiešką
 • Pagreitina autorizacijos procesą
 • Leidžia naudotojams, esant kelyje, peržiūrėti, priskirti, atnaujinti ir spręsti paslaugų užklausas

Programinėje įrangoje „MSM Mobile“ integruotos pagrindinės funkcijos leidžia paslaugų valdymo specialistams net ir kelyje išlikti lankstiems ir operatyviems.

Ši daugybę naudingų funkcijų turinti mobilioji programa yra paremta įmonės „Marval“ pažangiu, į klientus orientuotu požiūriu, taigi padeda organizacijoms puoselėti tinkamą darbo kultūrą, kad naudotojai visur ir visada būtų pasirengę klientus aptarnauti dar kokybiškiau ir sparčiau.

Neribotos galimybės su Marval...

Kad ir kokie būtų jūsų siekiai, mes turime technologijas, žmones ir žinias, reikalingas jiems įgyvendinti.

Mes žinome, kad jums gali kilti klausimų...

Aš norėčiau gauti rinkodaros pranešimus iš Marval šiais būdais:


 • Pasiteirauti dėl
  demonstracijos

  Pademonstruosime MSM sistemos privalumus, leidžančius pagerinti teikiamų paslaugų kokybę, padidinti klientų pasitenkinimą ir sumažinti kaštus

 • Klientų
  sėkmės istorijos

  Susipažinkite, kaip organizacijos visame pasaulyje naudoja Marval MSM sistemą, padedančią išspręsti labiausiai kritinius IT paslaugų valdymo iššūkius

 • Susisiekti su
  Marval Baltic

  Kartu aptarkime, kaip galima būtų pagerinti jūsų teikiamų paslaugų kokybę