Paskambinkite mums +370 609 57605

Marval Baltic logo
Pritaikymas

Pritaikymas

Naudojant „Marval“ IT paslaugų valdymo programinę įrangą išvengsite didelių žmogiškųjų išteklių sąnaudų, kurių įprastai reikia norint programinės įrangos sprendimus pritaikyti konkrečios organizacijos poreikiams. Jūsų komanda iš karto galės dirbti produktyviai ir susitelkti į verslui bei klientams teikiamų paslaugų tobulinimą.

„Marval MSM“ programinė įranga diegiama atsižvelgiant į klientų veiklos prioritetus, siekį pagerinti naudotojų patirtį ir komunikaciją, būtinybę vadovautis nuosekliu, gerosiomis praktikomis paremtu požiūriu, saugias investicijas, rizikos mažinimą bei vidaus išlaidas.

„Marval“ programinės įrangos diegimo projektas paremtas detaliu planu, numatančiu įvairius kliento ir „Marval“ vykdomus procesus bei jų etapus.

Diegimo projektas gali apimti šiuos procesus ir etapus:

 • Reikalavimų detalizavimo, duomenų rinkimo bei konsultacijų etapas
 • Prototipavimo etapas
 • Diegimo etapas
 • Sistemos naudojimosi ir administravimo mokymų etapas
 • Tinkamumo naudotojams bandymai ir sistemos paleidimo etapas

„Marval MSM“ programinė įranga yra vienas pažangiausių rinkoje ir lengviausiai naudojamas integruotas IT paslaugų valdymo įrankis. „Marval MSM“ savo apimtimi gerokai lenkia tradicinio reaktyviai veikiančio Help Desk‘o programinės įrangos funkcionalumą. Ši programinė įranga sujungia visus pagrindinius paslaugų valdymo srities elementus į integruotą, proaktyvią valdymo sistemą. Tai padeda organizacijoms sėkmingai vykdyti svarbiausius priežiūros procesus ir procedūras.

MSM programinė įranga – tai viskas, ko reikia siekiant tieki kokybiškas paslaugas verslui.

Neribotos galimybės su Marval...

Kad ir kokie būtų jūsų siekiai, mes turime technologijas, žmones ir žinias, reikalingas jiems įgyvendinti.

Mes žinome, kad jums gali kilti klausimų...

Aš norėčiau gauti rinkodaros pranešimus iš Marval šiais būdais:


 • Pasiteirauti dėl
  demonstracijos

  Pademonstruosime MSM sistemos privalumus, leidžančius pagerinti teikiamų paslaugų kokybę, padidinti klientų pasitenkinimą ir sumažinti kaštus

 • Klientų
  sėkmės istorijos

  Susipažinkite, kaip organizacijos visame pasaulyje naudoja Marval MSM sistemą, padedančią išspręsti labiausiai kritinius IT paslaugų valdymo iššūkius

 • Susisiekti su
  Marval Baltic

  Kartu aptarkime, kaip galima būtų pagerinti jūsų teikiamų paslaugų kokybę