Paskambinkite mums +370 609 57605

Marval Baltic logo
 
Marval

ITSM Paslaugos

Suteikite galimybę savo komandai padaryti daugiau, greičiau pasiekti tikslus ir pamatyti rezultatus.
Sužinokite, kaip Marval gali jums padėti.

Pasirinkite kategoriją

 • Specialistų paslaugos

 • Konsultacijos

 • Mokymai

ITSM Paslaugos

Marval Baltic siūlo sistemingas, kaštus taupančias ir kokybiškas IT mokymo ir konsultacines paslaugas, teikiamas vadovaujantis gerąja IT paslaugų valdymo praktika ir standartais. Veikdami kartu su programinės įrangos kūrėjais Marval Software (JK), kurie prisidėjo prie IT infrastruktūros bibliotekos (ITIL) ir ISO/IEC 20000 standarto kūrimo, Marval Baltic yra tikri IT paslaugų valdymo srities ekspertai, aktyviai vykdantys gerosios praktikos sklaidą.

Užtikriname, kad Marval Baltic paslaugos jums bus naudingos – jūs gausite visas reikiamas žinias, kurios pravers jūsų verslui. Bendradarbiaudami su jumis, mūsų konsultantai atsižvelgs į specifinius jūsų poreikius. Dalydamiesi savo patirtimi, jie padės jums veiksmingai įgyvendinti jūsų naująją paslaugų teikimo strategiją ir, esant reikalui, suteiks visokeriopą pagalbą koordinuojant kiekvieną klientų aptarnavimo tobulinimo projekto etapą.

Mūsų siūlomos visapusės mokymo paslaugos MSM produktų ir IT paslaugų valdymo srityje padeda labiau suprasti, kaip svarbu yra kokybė, kaip pagerinti klientų aptarnavimą ir kaip patobulinti jūsų personalo paslaugų teikimo įgūdžius.

 

Mes žinome, kad jums gali kilti klausimų...

Aš norėčiau gauti rinkodaros pranešimus iš Marval šiais būdais:


 • Pasiteirauti dėl
  demonstracijos

  Pademonstruosime MSM sistemos privalumus, leidžančius pagerinti teikiamų paslaugų kokybę, padidinti klientų pasitenkinimą ir sumažinti kaštus

 • Klientų
  sėkmės istorijos

  Susipažinkite, kaip organizacijos visame pasaulyje naudoja Marval MSM sistemą, padedančią išspręsti labiausiai kritinius IT paslaugų valdymo iššūkius

 • Susisiekti su
  Marval Baltic

  Kartu aptarkime, kaip galima būtų pagerinti jūsų teikiamų paslaugų kokybę