Paskambinkite mums +370 609 57605

Marval Baltic logo
Pakeisti Paslaugų tarnybos (Service desk\Help desk) įrankį

„Marval MSM“ programinė įranga pasižymi plataus spektro pažangiomis, laiką taupančiomis funkcijomis, kurios padės jums kaip niekada operatyviai teikti pasaulinius standartus atitinkančias paslaugas, spręsti ir valdyti klientų užklausas.

Naujų technologinių inovacijų atsiradimas ir vis aktyvesnis debesijos paslaugų naudojimas gali pasitarnauti siekiant supaprastinti, paspartinti bei patobulinti jūsų paslaugų infrastruktūros valdymą ir padidinti jos ekonomiškumą, kad būtų užtikrintas nepriekaištingas klientų aptarnavimas.

Jei jūsų dabartinė programinė įranga arba rankiniu būdu atliekami procesai kelia nepatogumų ir neatitinka augančių jūsų verslo poreikių arba paprasčiausiai nebetinka numatytajai paskirčiai, pats metas apsvarstyti galimybę pereiti prie „Marval MSM“.

IT sektoriaus standartus atitinkanti „Marval MSM“ programinė įranga gali būti naudojama bet kurioje jūsų verslo srityje, kur reikalingas klientų aptarnavimas ir techninė pagalba, ir tais atvejais, kai reikia pateikti įrodymų, kad siekiama ne tik užtikrinti verslo procesų atitiktį tam tikriems sektoriaus standartams, bet ir juos taikyti (pvz., ITIL, ISO/IEC 20000, ISO 27001 ir ISO 9001).

„Marval MSM“ yra pirmaujantis debesijos paslaugų valdymo programinės įrangos sprendimas, kuris įgalins jūsų aptarnaujantįjį personalą lengviau, operatyviau, veiksmingiau ir pigiau atlikti jiems paskirtas užduotis. Šis sprendimas padės jums tapti tikrais aptarnavimo profesionalais ir jūsų verslui bei klientams padės užtikrinti aukštą paslaugų bei aptarnavimo lygį.

MSM pasižymi išmania ir patrauklia naudotojo sąsaja, užtikrinančia patogų ir intuityvų užklausų valdymą. „Marval MSM“ programinės įrangos sprendimas, pasižymintis integruota palaikymo aplinka, į vieną vietą sutelkia el. laiškus, socialinius tinklus, telefono skambučius, informacinę medžiagą, internetinius forumus ir ataskaitų teikimą, taigi sprendžiant klientų problemas ir užklausas jums nebereikės atidarinėti skirtingų programų ir dialogo langų.

Tokios MSM programinės įrangos savybės kaip novatoriškos ir veiksmingos funkcijos, išteklių ir paslaugų lygio susitarimų (SLA) valdymas, skambučių nukreipimas pagal kompetencijas, konfigūruojama verslo taisyklių valdymo sistema, klientų savitarnos svetainė, įgūdžių matrica, konfigūracijos valdymo duomenų bazė (CMDB) ir dinamiškas žinių valdymas leidžia padidinti iš pirmo karto išsprendžiamų problemų procentą ir užtikrinti išmanų procesų automatizavimą, pateikti naudotojų konfigūruojamus realiojo laiko rodiklių rinkinius (angl. dashboards) bei iš anksto sukonfigūruotas ataskaitas ir taip paspartinti valdymo sprendimus ir pagerinti klientų patirtį.

„Marval MSM“ programinės įrangos sprendimas yra intuityvus, jį gali lengvai naudoti net ir nepatyrę naudotojai. Naujokai ir klientus aptarnaujantys darbuotojai gali įgusti naudotis šia sistema vos per kelias valandas, o klientams prisijungti prie portalo pakaks keleto minučių. Patyrusiems darbuotojams MSM programinė įranga suteikia visas reikiamas priemones, padėsiančias teikti pasaulinius standartus atitinkančias paslaugas, taigi galite būti tikri, kad ši investicija jums išties atsipirks.

MSM veiksmingas procesų automatizavimas padidins jūsų investicijų grąžą į sistemų priežiūros valdymą bei stebėseną. Laikas bus taupomas pasitelkus automatizavimą: priskiriant ir atrenkant geriausiai tinkamus kreipinių sprendimui specialistus, naudojant tvirtinimo mechanizmą, rizikų įvertinimą bei procesų integraciją.

Neribotos galimybės su Marval...

Kad ir kokie būtų jūsų siekiai, mes turime technologijas, žmones ir žinias, reikalingas jiems įgyvendinti.

Mes žinome, kad jums gali kilti klausimų...

Aš norėčiau gauti rinkodaros pranešimus iš Marval šiais būdais:


 • Pasiteirauti dėl
  demonstracijos

  Pademonstruosime MSM sistemos privalumus, leidžančius pagerinti teikiamų paslaugų kokybę, padidinti klientų pasitenkinimą ir sumažinti kaštus

 • Klientų
  sėkmės istorijos

  Susipažinkite, kaip organizacijos visame pasaulyje naudoja Marval MSM sistemą, padedančią išspręsti labiausiai kritinius IT paslaugų valdymo iššūkius

 • Susisiekti su
  Marval Baltic

  Kartu aptarkime, kaip galima būtų pagerinti jūsų teikiamų paslaugų kokybę