Paskambinkite mums +370 609 57605

Marval Baltic logo
Marval MSM apžvalga

Marval MSM apžvalga

MSM suteikia jums viską, ko jums reikia visiškai integruotam paslaugų valdymo sprendimui, ir gali būti naudojamas jūsų visoje organizacijoje. Teikiamų paslaugų kokybiškas valdymas ir atskaitomybė užtikrina patikimą IT infrastruktūrą, padidina darbuotojų našumą ir efektyvumą bei mažina kapitalo ir veiklos sąnaudas.

 •  Suteikia jums greitą prieigą prie žinių
 •  Užtikrina jūsų klientų informuotumą ir jų pasitenkinimą
 •  Leidžia jūsų darbuotojams dirbti produktyviau ir jūsų procesus valdyti lengviau
 •  Leidžia sutaupyti nemažai darbo laiko ir veiklos kaštų

Intuityvus valdymas, loginė pateiktos užklausos duomenų analizė, standartizuoti procesai ypatingai palengvina paslaugų teikėjų ir užsakovų komunikavimą.

Integruota turto ir konfigūracijos valdymo duomenų bazė užtikrina geresnę visų IT infrastruktūros paslaugų, turto ir išteklių kontrolę ir valdymą.
Bendros ITIL pagrįstos paslaugų teikimo kultūros pritaikymas užtikrina, kad organizacija pasiektų ir nuolat gerintų aukštus IT teikiamų paslaugų standartus bei jų kokybę, o tai savo ruožtu parodys jūsų organizaciją, kaip galinčią savo investuotojams pateikti ypač gerus rezultatus o klientams aukštos kokybės paslaugas.

100% žiniatinklio technologijomis pagrįstas sprendimas, užtikrinantis verslo lankstumą ir gebėjimą įsisavinti didesnius verslo pokyčius, nepatiriant didesnių išlaidų.

 

 

Neribotos galimybės su Marval...

Kad ir kokie būtų jūsų siekiai, mes turime technologijas, žmones ir žinias, reikalingas jiems įgyvendinti.

Mes žinome, kad jums gali kilti klausimų...

Aš norėčiau gauti rinkodaros pranešimus iš Marval šiais būdais:


 • Pasiteirauti dėl
  demonstracijos

  Pademonstruosime MSM sistemos privalumus, leidžančius pagerinti teikiamų paslaugų kokybę, padidinti klientų pasitenkinimą ir sumažinti kaštus

 • Klientų
  sėkmės istorijos

  Susipažinkite, kaip organizacijos visame pasaulyje naudoja Marval MSM sistemą, padedančią išspręsti labiausiai kritinius IT paslaugų valdymo iššūkius

 • Susisiekti su
  Marval Baltic

  Kartu aptarkime, kaip galima būtų pagerinti jūsų teikiamų paslaugų kokybę