Paskambinkite mums +370 609 57605

Marval Baltic logo
Savitarnos svetainė (Self-Service)

Savitarnos svetainė (Self-Service)

Vos tik prisiregistravę, pasieksite visą reikiamą informaciją. 

Ieškokite Žinių bazėje, peržiūrėkite jums teikiamas paslaugas bei jų būseną su nuorodomis į detalesnę informaciją.

Tai puikus įrankis, leidžiantis informuoti naudotojus apie paslaugų prastovas, tuo būdu sumažinant perteklinės ir pakartotinės informacijos srautą, perduodamą Paslaugų tarnybai.

Kreipinių registravimas

Peržiūrėkite jums teikiamas paslaugas Paslaugų kataloge.

Registruokite paslaugų užklausas, incidentus bei keitimų užklausas pasirinkdami reikiamą temą iš Paslaugų katalogo meniu ir registravimo formose pateikdami visą reikalingą informaciją iš pirmo karto.

Žinių bazė

Paslaugų naudotojams pateikite Žinių bazę, kuria naudodamiesi jie galėtų patys atsakyti į kylančius klausimus ir išsispręsti nesudėtingas problemas. Juk toks ir yra pagrindinis Savitarnos svetainės tikslas! 

Sutaupykite Paslaugų tarnybos darbo laiko ir organizacijos kaštų, pateikdami paslaugų naudotojams aktualią ir kokybišką informaciją.

Savalaikė informacija

Paslaugų naudotojai visuomet nori būti informuoti laiku… taigi, atsisakykite telefoninių skambučių, visą informaciją apie kreipinių būsenas pateikdami Savitarnos svetainėje.

Pritaikytas Paslaugų katalogas

Paslaugų katalogas pritaikomas kiekvienam paslaugų gavėjui priklausomai nuo to, kokios paslaugos jam teikiamos. Suteikite paslaugų naudotojams galimybę incidentus, paslaugų bei keitimų užklausas užregistruoti nesudėtingai ir greitai!

Nuo šio momento Marval MSM sistemoje įsijungia automatizavimo procesai, supaprastinantys visą gyvavimo ciklą.

Paslaugų būsena

Suteikite savo klientams galimybę greitai peržiūrėti jiems teikiamas paslaugas bei jų dabartinę būkę. Tradiciniai (ir laiką gaišinantys) metodai - jau praeitis!

Naujienos

Norite perduoti informaciją savo klientams?  Planuojami priežiūros darbai, arba šiuo metu įvykęs kritinis incidentas?  Informacijai perduoti naudokite "Naujienų skiltį" – jūsų klientai bus informuoti, o Paslaugų tarnyba padėkos, kad telefono skambučių kiekis sumažėjo.

Neribotos galimybės su Marval...

Kad ir kokie būtų jūsų siekiai, mes turime technologijas, žmones ir žinias, reikalingas jiems įgyvendinti.

Mes žinome, kad jums gali kilti klausimų...

Aš norėčiau gauti rinkodaros pranešimus iš Marval šiais būdais:


 • Pasiteirauti dėl
  demonstracijos

  Pademonstruosime MSM sistemos privalumus, leidžančius pagerinti teikiamų paslaugų kokybę, padidinti klientų pasitenkinimą ir sumažinti kaštus

 • Klientų
  sėkmės istorijos

  Susipažinkite, kaip organizacijos visame pasaulyje naudoja Marval MSM sistemą, padedančią išspręsti labiausiai kritinius IT paslaugų valdymo iššūkius

 • Susisiekti su
  Marval Baltic

  Kartu aptarkime, kaip galima būtų pagerinti jūsų teikiamų paslaugų kokybę